Představení klienta

Benecko je obec v Krkonoších, která nabízí vyžití jak v zimě tak i v létě. V zimě návštěvníci ocení skvělé sjezdovky, běžecké tratě, dětské parky připravené pro nejmenší lyžaře, ale i snowtubing, sáňkování či wellness s bazénem a saunou. V létě zase turistiku po horách, různé naučné stezky s úkoly pro nejmenší. Najdete tu in-line stezku, kde můžete jet i na kole a pro milovníky adrenalinu je v Benecku připravený i singltrek lesem. Vyjížďky zde nejsou jen na kole, pro milovníky zvířat Benecko připravilo i vyjížďky na koni. Po celý rok můžou návštěvníci navštívit paintball a využít místní půjčovny sportovního vybavení.

Print a produkce

Co je naším úkolem

Pro Benecko připravujeme mediaplány, staráme se o jejich online kampaně v reklamní síti Sklik, Google Ads a Facebook Ads. Zajišťujeme grafické práce a produkci tiskovin. Plánujeme rádiové kampaně vč. produkce spotů. Spolutvoříme obsah do brožury, kterou dostávají návštěvníci Benecka od svých ubytovatelů. Návštěvu této krásné obce všem vřele doporučujeme. A je jedno, jaké roční období si pro návštěvu Benecka vyberete.  

Online výstupy

Názor klienta

Bude to už 5 let, kdy jsme nastartovali skvěle fungující spolupráci. Naše pracovní komunikace probíhá vždy v příjemném a zábavném duchu a naprosto perfektně splňuje účel. Díky firmě Trockemann je Benecko propagováno vždy správným směrem, dostává se do povědomí správné cílové skupiny a to turistům nejen doma ale i v zahraničí. Vynaložené finance do propagace, ať už se jedná o on-line kampaně, tiskoviny a další media padají vždy na úrodnou půdu a přinášejí ovoce. Děkujeme za profesionalitu a lásku, s kterými se o naše Benecko staráte.
Mgr. Petra Pravečková, Ph.D. kontaktní osoba skiareálu a Sdružení Benecko