Představení klienta

Damibio je e-shop s přírodní kosmetikou, který organicky vznikl z touhy z návratu k přírodním produktům. Hlavním tématem je udržitelnost a 100% přírodní složení všech produktů, které na Damibio můžete koupit. Značky dostupné na e-shopu pocházejí od malých výrobců zpravidla využívajících 100% přírodní složky k výrobě svých kosmetických produktů. Jednotlivé značky jsou pečlivě vybírány zakladatelkou firmy Evou Grund, která empaticky přistupuje k jednotlivým objednávkám a věnuje jim svou pozornost a čas. Každá zásilka obsahuje osobní dopis psaný vlastní rukou majitelky e-shopu. Téma udržitelnosti se projevuje nejen na složení produktů, ale i na materiálu obalů. Zásilky jsou baleny do kartonů vyrobených ze stromů, jenž jsou pěstovány udržitelným způsobem.

Print a produkce

Co je naším úkolem

Pro Damibio.cz připravujeme zejména online kampaně a to v kanálech Facebook Adwords a Google Adwords. Díky akviziční kampani, jejíž základem byla distribuce tematických e-booků, se nám podařilo získat dostatek kontaktů pro rozesílání newsletterů, které teď pravidelně pro Damibio.cz připravujeme. Náš tým stojí i za grafickou a obsahovou podobou firemních novin MIO BIO, jenž jsou pravidelně distribuovány novým i stávajícím zákazníkům. 

Online výstupy

Názor klienta

Damibio vyzkoušelo během své krátké existence několik agentur, ale až s týmem Trockemann jsem dosáhli výsledků, se kterými jsme spokojeni. Díky jejich kreativitě, čistému grafickému designu a schopnosti vcítit se do potřeb klienta, jsme během krátké doby dosáhli společně skvělých výsledků, které by jinde trvaly měsíce a roky
Ing. Eva Grund, majitelka DAMIBIO