Představení klienta

Hotel Královka vznikl na místě původní horské chaty, která zde byla postavena roku 1934. Kořeny sahají ale ještě dříve do minulosti. V roce 1907 byla na kopci Nekras postavena rozhledna zvaná “Königova vyhlídka”. Ta nahrazovala původní dřevěnou věž, která stála na vrcholku v letech 1888 až 1906, kdy shořela. V letech normalizace pak postupně přibývaly další ubytovací budovy a garáže.

Roku 2013 začíná velká rekonstrukce, která probíhá v několika etapách. Záměrem majitele je provádět ji tak, aby areál mohl sloužit široké veřejnosti stejně jako tomu bylo v dobách jeho největší slávy. Je zde snaha vzhled přiblížit co nejvíce původní Královce.

Součástí areálu je Královská restaurace s moderní fusion kuchyní a také hotelové SPA & Wellness. Venkovní prostor obohacený o velké dětské hřiště ocení hlavně rodiny s dětmi. A pokud máte dostatek sil, můžete si vyjít na kamennou rozhlednu, která se tyčí do výšky 859m. Za příznivého počasí je z ní překrásný výhled na Jizerské hory, Krkonoše, Český ráj, Polsko, Německo a Ještěd.

Web design

Názor klienta

Se společností Trockenmann s.r.o. jsme byli velice spokojeni. Oceňujeme především jejich znalost v tomto segmentu a schopnost smysluplně strukturovat jednotlivé stránky. Velmi se nám líbila také práce jejich grafika. Důležitou roli hrála i proaktivita z jejich strany a forma komunikace, hlavně pak co se týká věcí technického charakteru.
Ing. Ondřej Lutovský, spolumajitel hotelu