Představení klienta

Skupina PORFIX má své kořeny v Zemianskych Kostoľanoch kde byl před více než 50lety vyroben poprvé pórobeton. Oblíbenost tohoto stavebního materiálu od té doby stoupla, a to především díky vlastnostem pórobetonu. Pórobeton umožňuje stavět rychle a bydlet zdravým, pohodlným a moderním způsobem. Společnost má spokojené zákazníky v České republice, na Slovensku, ale také v Německu, Maďarsku nebo Rakousku. Skupina PORFIX vyrábí a dodává tvárnice, příčkovky, stropní nosníky, nosné a nenosné překlady nebo zdicí maltu. Aktuálně firma patří mezi přední výrobce stavebních materiálů na Slovensku a v České republice. Má své výrobní závody v Trutnově, Ostravě a Z. Kostoľanoch.

Web design

Kompletní marketingové služby pro firmu Porfix mají skvělé výsledy a mnoho spokojených zákazníků.

Zadání pro nás 

Tvorba marketingových strategií, plánů a rozpočtů klienta pro český a slovenský trh. Tvorba brandových i prodejních kampaní. Media Planning online a offline kanálů. Benchmarking nových trhů a příležitostí na stávajících trzích. Zlepšování služeb klienta a spolutvorba interních nástrojů pro jejich implementaci, včetně realizace projektu online sběru poptávek od stavebníků a stavebnin nebo tvorby online kalkulačky pro samovýpočty spotřeby materiálu PORFIX.

Čísla hovoří za nás

let 

spolupráce

20+

úspěšných projektů a kampaní

 +550%

nárůst poptávek mezi prvním a posledním rokem spolupráce

Online výstupy

Onlilnová reklama pro firmu Porfix
Bannery na web pro firmu Porfix

Print a produkce

- spolupráce s klientem na tvorbě obsahu firemního časopisu My (j)sme PORFIX -

Ukázka tiskovin pro firmu Porfix
Firemní trička pro firmu Porfix
Firemní mikiny pro firmu Porfix

Názor klienta

Podľa môjho názoru je David kreatívny, inšpirujúci a má výborné nápady. Navyše vie prepojiť svoje nápady aj s biznisovými riešeniami. Jeho práca bola pre PORFIX prínosom.
Ing. Michal Žilka - člen představenstva PORFIX CZ a.s.
David je mladý kreatívny energetický nekonfliktný partner s ťahom na bránu a veľmi inšpiratívnymi nápadmi a myšlienkami... práca s ním bola plná humoru a pozitívnej energie.
MUDr. Martin Kováč - předseda představenstva společností skupiny PORFIX