Skip links

Ti co nám důvěřují

Někteří klienti jsou s námi již od svého začátku a naše společná cesta tak trvá několik let. Díky dlouhodobé spolupráci dokážeme snadno odhadnout požadavky klientů a splnit dané cíle.

Marketingové služby pro Pepperl+Fuchs Manufacturing

Navázali jsme spolupráci s mezinárodní společností Pepperl+Fuchs Manufacturing, která vyrábí a distribuuje elektronické senzory a rozhraní pro automatizaci všech průmyslových odvětví. Naším úkolem bylo vymyslet chytlavý claim, který podpoří nejen firemní kulturu v regionu a rozšíří povědomí o společnosti. Pustili jsme se i do návrhu tiskovin a reklamních předmětů. Zaměřili jsme se také na studenty, které firma dlouhodobě podporuje.

Webové stránky pro společnost DOST

Setkání ve Vrchlabí otevřelo dveře úspěšné obchodní spolupráci. Pro firmu DOST věnující se výrobě garážových i průmyslových vrat a posuvných bran jsme realizovali nové webové stránky. Jednoduchý a čistý design doplněný o oranžové prvky vám zpříjemní návštěvu webu. Až se příště vydáte do brány Krkonoš nezapomeňte omrknout i ty od společnosti DOST.

Web pro zábavní areál Relaxpark Pec

Nový, svěží design jsme dodali webovým stránkám Relaxparku v Peci pod Sněžkou. Hledáte ráj pro děti v srdci Krkonoš? Vyrazte do Relaxparku. Zaručujeme den plný zábavy za každého počasí. Pro Relaxpark, který spadá pod aktivity SkiResortu Černá hora – Pec jsme kromě webových stránek navrhli unikátní vizuální styl sociálních sítích, kde také vymýšlíme a tvoříme obsah do feedu i kampaní.

Webové stránky pro obec Roztoky U Jilemnice

Zmodernizovali jsme webové stránky malebné obce v okrese Semily. Pro snazší navigaci jsme zařadili informačně hodnotné texty, které nabízejí návštěvníkům důležité poznatky a zajímavosti o lokalitě. Inovativní vzhled naplňuje lépe potřeby obyvatel, poskytuje užitečné informace o obci, její historii, aktuálních událostech a službách, které nabízí.

Marketingové služby pro Centrum umění EPO1

Nově vznikající Centrum současného umění EPO1 jsme podpořili tvorbou svěžích webových stránek, jejichž minimalistický design pomáhá vyniknout nevšední tvorbě umělců. Na sociálních sítích pravidelně informujeme o dění v centru a novinkách ze sbírky mladých umělců. Veřejnosti navíc odkrýváme střípky z rekonstrukce tohoto nevšedního prostoru. Objevte unikátní energii v EPO1, bývalé trutnovské elektrárně v Poříčí.

Kampaně a web pro výrobní firmu SECO

Tady to frčelo na plné obrátky. Díky naší dlouholeté spolupráci se Seco Industries, s.r.o., se už velmi dobře známe. Kompletně zpracovat webové stránky podle představ majitelů v designu pasujícímu k červenočerným zahradním traktorům a mulčerům SECO pro nás nebyl žádný problém. Dnes už máme hotovo. Podívejte se. Ve svých rukách máme také správu sociálních sítí a online kampaně. Víme proto, že když zahradní traktor, tak jedině SECO.

Promo s logem k 30letému výročí elektroprůmyslu

Náboj i důvtip jsme rafinovaně ukryli v logu vytvořenému na počest 30letého výročí firem podílejících se na rozkvětu elektroprůmyslu v Trutnově. V jejich pomyslném čele stojí největší český výrobce elektroměrů, společnost ZPA Smart Energy a.s. Náš kreativní tým má také pod palcem materiály pro tisk, světelné panely, jmenovky a další propagační materiály. Zastavte se v Trutnově. Celé město je díky vzájemné spolupráci firem nabité pozitivní energií.

Nový blog pro společnost Carvago

Přehledně strukturovaná článková sekce na webových stránkách, to byl náš úkol při spolupráci s největším online autotržištěm v ČR. Landing page informuje čtenáře o aktualitách z automotive prostředí, nechybí ani tiskové zprávy společnosti a články publikované v médiích. Vzhled stránky jsme optimalizovali s ohledem na podporu marketingových kampaní. Potřebujete dobrou radu při výběru auta? Začtěte se do blogu Carvago.

Webové stránky pro stavební společnost Roubenky Roubal

Dřevem provoněná práce nás čekala při kooperaci s firmou Roubenky Roubal. Nádherné roubenky stavěné zákazníkům na míru nás učarovaly a právem si zasloužily výsostné místo v nepřehlídnutelných galeriích nového webu. Takto strukturovaný obsah stránek byla ale výzva a vy se dnes můžete podívat, jak se nám to povedlo. Zvažujete výstavbu roubenky? Společnost Roubenky Roubal přemění váš sen ve skutečnost.

Komplexní služby pro rodinný skiareál Benecko

Pro oblíbený areál Benecko s radostí už přes 6 let plánujeme rádiové kampaně včetně návrhu spotů, zajišťujeme grafické práce i produkci tiskovin. Spolutvoříme také obsah brožury pro návštěvníky ubytovatelů. Dále připravujeme komplexní mediaplány a staráme se o jejich online kampaně v reklamní síti Sklik, Google Ads a Facebook Ads. Vyrazte s celou rodinou na výlet do hor. V létě i v zimě je Benecko plné atrakcí a zajímavostí.

Marketing pro skupinu firem KASPER

Dlouhodobé dobré vztahy a více než 5 let spolupráce nás pojí se skupinou firem KASPER. Obsahy pro odborné weby, články do online i offline magazínů a pro firemní časopis jsme přestali počítat už dávno. Kromě nich koordinujeme výstup externího grafika, zajišťujeme print v oboru stavebnictví, plníme obsahem sociální sítě a staráme se o produktové a personální kampaně na Facebooku a Google Ads. Zeptejte se nás na KASPER GROUP, zřejmě budeme znát odpověď.

Web pro hotel Královka s bohatou historií

Zajímavou spolupráci jsme si užili s majiteli nově zrekonstruovaného hotelu Královka v srdci Jizerských hor. Jednoduchý svěží design webových stránek včetně textového obsahu odráží čistotu, klid i hravost a k hotelu Královka perfektně sedí. Až budete hledat místo pro nádhernou dovolenou s dětmi nebo romantický výlet ve dvou, zařaďte do výběru hotel Královka v Jizerkách. V areálu najdete wellness, velkolepé dětské hřiště i gurmánskou restauraci.

Corporate identity pro sdružení výrobců ZVMM

Grafika, to je naše! Logo pro ZVMM, Sdružení výrobců zdících materiálů ze Slovenska, jsme navrhovali čitelné a jednoznačné logo. Jeho tvar vychází ze siluety obvodových zdí stavby. Při volbě barev jsme se inspirovali typickými odstíny pro jednotlivé členy sdružení. Vizuál podtrhnul nově vzniklou corporate identity značky. Dále jsme sdružení zpracovali webovou prezentaci. Při tvorbě loga vždy myslete na specifika své firmy, pak bude stát za to!

Online marketing pro Grund Resort v Krkonoších

Komplexní online marketing tvoříme pro Grund Resort Golf&Ski a Apartmány Hrádeček. Připravujeme obsah pro sociální sítě, online kampaně na Google Ads, Sklik i placenou reklamu přes Facebook. Pomocí SEO analýzy vyhodnocujeme výsledky hotelu v organickém vyhledávání a optimalizujeme web pro aktuální sezónu. Realizujeme také tištěné propagační materiály. Designový resort s wellness a golfem pod vrcholky Krkonoš určitě stojí za návštěvu.

Logo a web pro Rezidenci Za Vodou

Čistá práce, tak by se dalo shrnout tvoření webových stránek pro zbrusu novou Rezidenci Za Vodou v Čisté v Krkonoších. Design vychází z panenské přírody s průzračným potokem, který areálem protéká. Při návrhu loga jsme se inspirovali názvy ubytovacích domů a siluetou malého ledňáčka. Web jsme protkali hravými texty, které zaujmou unavené rodiče. Tady si opravdu odpočinou. A děti? Ty se neskutečně vyblbnou!

Web pro Podstata apartments z Vrchlabí

Styl a šmrnc, tím se vyznačuje ubytování v Podstata apartments i jejich nové webové stránky. Moderním apartmánům v horách jsme ušili čistý web s údernými claimy a příjemnými texty, ze kterých se dozvíte vše důležité. Poohlížíte se po horském adrenalinu, romantice a klidném ubytování? Prozkoumejte stránky webu Podstata apartments ve Vrchlabí. Útulné apartmány, sport, atrakce, hory, kultura... v podstatě ideální dovolená.

Nová corporate identity i web pro Optimwise

Společnost Optimwise nás oslovila s požadavkem vytvoření firemní corporate identity včetně loga znázorňujícího optimalizaci procesů a následný růst výkonu. Dominantní modrá barva představuje docílení touženého pracovního klidu a uspokojení z výsledků. Na stejných principech jsme zhotovili i webovou prezentaci. Optimwise dokáže pomoci ve všech průmyslových odvětvích. Neváhejte je oslovit.

Web pro Unesco Prague Apartments v srdci Prahy

Moderním ubytováním s moderním webem se dnes pyšní náš klient Unesco Prague Apartments. Při návrhu a tvorbě webu jsme se inspirovali krásnými interiéry apartmánů i duchem a kulturou centra Prahy, ve kterém se nachází. Mrkněte se na výsledek naší práce. Pokud si budete chtít užít tep hlavního města ČR naplno, ubytujte se v blízkosti Václavského náměstí. Národní třídu budete mít hned za rohem. Za pár minut dojdete také na Staromák i Karlův most.

Web pro pension Trautenberk ve Studenci

Inovaci vzhledu zastaralých webových stránek si zasloužil rodinný pension Trautenberk. Začali jsme z gruntu návrhem moderního designu, pokračovali optimalizací obsahové stránky a nakonec své dílo vyšperkovali čtivými informačně hodnotnými texty. Až pojedete do Krkonoš, zastavte se ve Studenci v pensionu Trautenberk na výborné jídlo nebo si zde rovnou rezervujte pokoj. Jeho lokalita nadchne turisty i milovníky kultury.

Spolupracujte s námi

explore
drag